Filma me titra shqip

Sean Anderson niset me të dashurin e nënës së tij në një mision për të gjetur gjyshin e tij, i cili është menduar për të humbur në një ishull mitik. Vlersimi: 5.8/10 – Trailer Shiko: Putlocker |  NewVideo | Shkarko: RapidShare | TurboBIT |  Torrent Zhanri: Aksion, Aventure, komedi Faleminderit 🙂

Edward e divorcon Bellan pas nje ataku qe gati i mori jeten, dhe gjate nje depresioni ajo bie ne nje marredhenie paranormale me Jacobs Black Shiko : Vureel | NosVideo | AllMyVideo | sockshare | PutLocker Shkarko : NosUpload | Ifile | Uploadic | RapidShare Zhanri: Aventure, Drame, Fantazi Faleminderit 🙂

Ambulanca e Maksit po pengohet nga nje bande e vogel e cila ka nje shok te plagosur lehte.Maksi rruges duke shkuar tek nje grua qe po lindte godet nje djale ne menyre qe ti hapnin rrugen.djali vdes ne spital ndersa ne dhomen ngjitur nena dhe femija mbijetojne.A eshte Maksi nje hero apo vrases? Shiko:Veevr | Vkontakte | Divxden Shkarko: Shkarko direkt | Jumbofiles | Rarfile | Rapidshare Zhanri: Thriller Faleminderit […]

Categories: Filmat e vjeter, Thriller

Nje skuader pilotesh Afro-Amerikane ne programin e trajnimit Tuskege, therritet ne detyre ne nje mision te drejtuar nga Kolonej A. Bullard. Shiko : Putlocker | Veevr | Vidxden Shkarko : Rapidshare Zhanri:Aksion, Aventure, Drame Faleminderit 🙂

Një kirurg brilant i kirurgjisë plastike, i ndjekur nga tragjedi të kaluara, krijon një lëkurë sintetike që do t’i bëjë ballë çdo lloj dëmtimi. Gjëja e tij fatsjellëse: një grua misterioze dhe e paqëndrueshme e cila mban çelësin e ankthit të tij. Shikoje nga: Veevr | MovShare | VideoWood | SockShare | Putlocker Shkarkoje nga: Wupload | Depositfiles | RapidShare

Ne kerkim te vllait te tij te humbur, nje  profesor universiteti perfundon ne qender te tokes bashk me nipin e tij dhe nje vajze te bukur islandeze. Te apasionuar mbas Zhyl Vernit ata perdorin si guide librin e tij me titull “Udhetim ne qender te tokes”. Ne qender te tokes ata shikojne gjera fantastike dhe […]

Nje punonjese ne nje qender-telefonatash ne Indi, shkon ne San Francisko  per te takuar nje djale me te cilin ajo bie brenda me ane te telefonit… Shiko:Vkontakte | Nowvideo | Veever | Divxden Shkarko: Shkarko direkt | Rapidshare | Rarefile Zhanri: Komedi, Drame, Romance Faleminderit 🙂

Një kriminel karriere (Mel Gibson) kapet nga autoritetet meksikane dhe vendoset në një burg të ashpër, ku ai mëson të mbijetojë me ndihmën e një djali 9-vjeçar. Vlersimi: 7.5/10 – Trailer  Shiko: Veevr | Putlocker | OVFile | NewVideo | Vimeo Shkarko: RapidShare | TurboBIT | JumboFiles Torrent Faleminderit 🙂

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter

Kur motra e saj zhduket, Jill është i bindur se vrasësi serial që e rrëmbeu ate dy vjet më parë është kthyer, dhe ajo vendos për perseri të përballet me rrëmbyesin e saj. Vlersimi: 5.6/10 – Trailer Shiko: Veevr | Putlocker | OVFile | NewVideo | Vimeo                                        Shkarko: RapidShare | JumboFiles […]

W.E

Një romancë bashkëkohore mes një gruaje të martuar dhe një roje të sigurisë ruse. Vlersimi: 4.9/10 – Trailer Shiko: Veevr | Putlocker | OVFile | NewVideo | Vimeo Shkarko: RapidShare | JumboFiles Torrent Zhanri: Drame, Romance Faleminderit 🙂

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Romance

Forcat e marinës së Shteteve të Bashkuara zhvillojnë një stërvitje rutinë në Oqeanin Paqësor. Megjithatë ajo që nuk njohin, është se një teknologji shumë e avancuar jashtë tokësorësh i pret nën sipërfaqen e ujit. Planet e pushtuesit nuk do të vonojnë të zbulohen dhe shpejt Beteja premton të jetë e ashpër, si në ajër ashtu […]

Los Angeles, ne vitet 1999, polici veteran Dajv Braun, i fundit nga policet trdhetare,punon qe te kujdeset per familjen e tij, gjithashtu lufton per mbijetesen e tij. Shiko :  Veevr | Vidxden | Ovfile Shkarko : Rapidshare Zhanri: Drame Faleminderit 🙂

Categories: Drame, Filmat e vjeter