Filma me titra shqip

Sherifi i ri i vendit lëviz në një shtëpi të madhe dhe të mallkuar me familjen e tij.Duket se në Salem ka një shtëpi të veçantë për sherifin të jetoj falas.  Shiko: Veevr | Putlocker  Shkarko: 4shared | Uploaded | DepostiFiles

Categories: Filmat e vjeter, Horror

Inspired by the modern classic, Wings of Desire, City involves an angel (Cage) who is spotted by a doctor in an operating room. Franz plays Cage’s buddy who somehow knows a lot about angels. *Shiko :PutLocker | NovaMov | SockShare *Shkarko:RaPidShare

Kur magjistari i lig Gargamel futet ne qytetin e smurfeve, me ane te nje vorbulle magjika ato perfundojne ne New York City!Ndiqni aventurat e tyre te Dubluara ne Shqip! *Shiko :PutLocker | SockShare | NovaMov *Shkarko :nosupload | Torrent | Uploaded

Dy hajdute, nje magjistar, nje haker kompjuterash, nje aspirues per aktor dhe nje ekspert eksplozivesh planifikojne nje grabitje per te permbushur endrren e Viktor Braganzes. A do te kene sukses apo fati ka planifikuar dicka ndryshe per ata. Aktoret: Abhishek Bachchan, Bipasha Basu dhe Shweta Bhardwaj Shiko: NowVideo Shkarko: DepostiFiles | Uploaded

Në një faqe kërkimore per Antarktidën, zbulohet e një anije huaj aliene e cila con në një konfrontim mes studentes të diplomuar Lloyd Kate dhe shkencëtarit Dr Sander Halvorson. Shiko: PutLocker | Veevr  Shkarko: DepositFiles | 4Shared

Gjate epokes se akullit , nje mamuth , nje pertac dhe nje vigan gjejne nje foshnje njerezore, dhe ata perpiqen qe ta rikthejne ate ne familjen e tij. Vlersimi: 7.5/10   Shiko: Putlocker | NewVideo  Shkarko: RapidShare | JumboFiles | Torrent  

Gjatë një udhëtimi për në Hawai, një kirurg i mbush mendjen punonjëses së tij që të bëjë sikur është “gruaja që së shpejti do divorcohet” në mënyrë që të mbuloje disa gënjeshtra që i kishte thënë të dashurës së tij të re. Shiko: Putlocker | Sockshare | Nowvideo | Vimeo Shkarko : Rapidshare | Shkarko Direkt 

Rio

Blu, një zog i tipit macaw i kthyer në një zog shtëpijak në Minnesota, takon zogun e ëndrrave të tija, Jewel dhe kalon me të një aventurë në Rio de Janeiro. Vlersimi: 7.0/10 – Shiko: Veevr | Putlocker | Movreel | VidBux Shkarko: RapidShare | Uploaded | Torrent

  Një triller psikologjik që ka në qëndër një investigues dhe një agjent të FBI që duan të detyrojnë një terrorist të dyshuar, ti tregojë vendodhjen e tre bombave nukleare të vendosura në USA. Vlersimi: 7.1/10 Shiko: Veevr | NewVideo | Vimeo Shkarko: RapidShare | TurboBIT | JumboFiles | Torrent  

Një shkrimtar me një karrierë në rënie arrin në një qytet të vogël si pjesë e turneut per librin e tij dhe kapet në një mister vrasje që përfshin një vajzë te re. Vlersimi: 5.5/10 Shiko: Veevr | Putlocker | NewVideo Shkarko: RapidShare | TurboBIT | Torrent  

Gjate arrative te saj te pernatshme, Hemel kerkon per ndryshimin midis seksit dhe dashurise. Ndonjehere ajo i drejton burrat me te cilet fle. Njeriume i rendesishem ne jeten e Hemel eshte Gijs, babai i saj, qe punon nje nje shtepi ankandesh. Pas vdekjes se hershme te mamase se saj Hemel u rrit me te. vetem, ashtu si Hemel, […]

Categories: Drame, Erotik, Filmat e vjeter

Ne nje vend te vogel ne Aalask, nje reportet rekruton ish- te dashuren e tij, nje vullnetare te Greenpeace- per nje fushate per te shpetuar nje familje te balenave gri, te bllokuara nga formimi i akullit ne Arctic Circle. Vlersimi: Imbd-6.1 Shiko: PutLocker Shkarko: Shkarko Direkt

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Romance