Filma me titra shqip

Manny, Sid dhe Diego Zbuluan se epokes se akullnajave po i vjen fundi, ata bashkohen te gjithe per nje udhetim ne nje toke me te larte, Ne udhetim ato zbulojne se Manny, nuk eshte Mamuthi i fundit i rraces se tij. Shiko: Veevr | Putlocker | NewVideo Shkarko: RapidShare | TurboBIT | JumboFiles | Torrent    

Pas rritjes se tij te varfer ne nje kamp ciganesh, Edmond Vidal Ka ruajtur nje ndjenje besnikerie per origjinen e tij. Vlersimi: 6.8/10  Shiko: Veevr | Putlocker   Shkarko: RapidShare | TurboBIT | Torrent    

Categories: Drame, Filmat e vjeter

Duke projektuar një mënyrë për të shpëtuar fermën e babait të tyre, vëllezërit Alvarez e gjejnë veten në një luftë me zotërit më të frikshëm të drogës në Meksiskë…   Shikoje nga: Veevr | PutLocker | NovaMov Shkarkoje nga: RapidShare | NosUpload | JimboFiles

Categories: Filmat e vjeter, Komedi

Ky film tregon për jetën e disa skejtbordëve Kalifornianë  dhe marrëdhëniet e tyre me prindërit dhe midis njëri-tjetrit. Kujdes! Filmi eshte i keshillueshme per moshen mbi 18 vjec. Filmi permban skena erotike. Shiko: NowVideo  Shkarko: Rapidshare

Categories: Drame, Erotik, Filmat e vjeter

Gjërat shkojnë tmerrësisht keq kur Katerina dhe Rebeka, dy vajza katolike trokasin në derën e gabuar për të shitur broshura fetare. Shiko: Putlocker  Shkarko: DepositFiles  

Një polic heton rastin e një fatkeqësi të humbur lokale, edhe pse ai zbulon një sekret të errët që ka shpërthyer në qytetin e tij, dhe një frym i keq që do të ndalemi në asgjë për të gjetur trashëgimtarin e tij. Titroi: FilmaFullHD Titrat nga: www.t-sh.net   Shiko: NowVideo Shkarko: Rapidshare

Një histori erotike për një grua, asistente në një galeri arti, e cila përfshihet në një çështje të papërcaktuar me një burrë. Ajo din shume pak ne lifhje me jeten e tij , vetem per lojrat erotike qe ata luajne, keshtu qe marrdhenia e tyre fillon dhe nderlikohet.    Shiko: NowVideo Shkarko: Rapidshare

Dita e dasmes e nje çifti kthehet ne nje ngjarje te tmerrshme pasi disa nga te ftuarit fillojne tu shfaqen disa shenja te nje semundjeje te çuditshme. Vlersimi: 5.5/10 Shiko: Veevr | Putlocker | NowVideo  Shkarko: RapidShare | TurboBIT | Torrent    

Luke Wright (Statham) është një ish-agjent elitë ku mafia ruse i ka vrarë familjen e dhe kështu i privon dhe jetën e tij. Kjo do të jetë arsye e mjaftueshme që ai të rikthehet. Do ti duhet të mbrojë një Kineze jetime të vogël, e cila është një gjeni matematike dhe ka mësuar përmendësh një […]

Një skuadër e forcave speciale SWAT bllokohet në një ndërtesë nga një gangster i pamëshirshëm dhe ushtria e tij e vrasësve…    Shikoje nga: PutLocker  | SockShare  | NovaMov   Shkarkoje nga: RapidShare  | NosUpload  | JumboFiles 

Domenik dhe grupi i tij e gjejne veten edhe nje here kunder ligjit duke u munduar ti shpetojne nje shperndaresi droge te pameshirshem dhe nje oficeri policie kokeforte. Regjisori: Justin Lin     Shiko: Putlocker | Sockshare Shkarko: Rapidshare | Uploaded

Thor, luftetar  i fuqishem por arrogant eshte debuar nga mbreteria fantastike e Asgardit dhe u dergua te jetoje midis njerezve ne Toke, ku ai shume shpejt behet nje nga mbrojtesit me te mire te tyre. Titroi: Filma FullHD Perktheu: Renaldo Domi Shiko: NowVideo Shkarko: Rapidshare