Filma me titra shqip

Zoti Chuck Norriz i bashkon dhe njehere mercenaret per ate qe duhej te ishte nje detyre e lehte,por kur njeri nga njerzit e tyre vritet ne krye te detyres deshira per hakmarrje i shtyn ata te hyjne thelle ne territorin e armikut i vendose perpara nje kercenimi te paparitur! Shiko : SockShare | NosVideo | […]

Një izraelit i forcave të posaçme ushtarake mund ta jap vdekja e tij kështu ai ri-shfaqet në New York City si një stilist të flokëve. Shiko : Putlocker  | Novamov Shkarko  Rapidshare  | Depositfiles  | 4Shared

Një komedi seksi të përqëndruar në një gru seriale dhe të dashurës së tij. Shiko : Putlocker | NovaMov Shkarko : Rapidshare | Depositfiles | 4Shared

Një ministër problematik evangjelist, lejon ekzorcizmin e tij të fundit tëfilmohet nga një grup njerëzish.   Shiko:  FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker | Vidxden | Allmyvideos Shkarko: AsFile |  Uploaded | Share-Online |  Torrent 

Veterani luftës së Dytë Botërore Edi Boijd po i plotëson familjes së tij të re një ëndërr të paplotësuar të bëhet një yll Hollywoodi. Por ëndrra e tij e çon në një rrugë të rrezikshme dhe tragjike. Kjo është historia e Edi Boijd veteranit të luftës së dytë botërore i cili u shndërrua në një […]

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim

O Frank Keller është një detektiv në New York dhe jeton vitet e moshës së mesme. Edhe pse ai ka mbyllur tashmë 20 vitet e punës së tij, refuzon të dalë në pension dhe për këtë kryesisht përgjegjëse është martesa e tij e cila e shkatëroi atë.Tani po meret me rastin e një vrasësi serial […]

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim, Mister

Pas vdekjes së babait të tij Muratit II, Mehmeti II ngjitet në fronin osman. Pas ka sfiduar të gjithë armiqtë e tij, të brendshëm dhe të jashtëm, ai vendos të përfundojë atë që ai ishte i destinuar të bënte – pushtimin e Kostandinopojës. Shiko: NosVideo Shkarko: NosUpload

 Kur një vajzë e re e quajtur Emily Rose vdes, të gjithë fajësojnë At Moore për ekzorcizmin (largimin e shpirtit të keq) që ai i ka bërë pak para vdekjes. Prifti do të arrestohet si i dyshuar për vrasje. Gjyqi fillon dhe avokatja Erin Bruner do të përfaqësojë Moore, por nuk do të jetë e […]

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Horror, Krim

I moshuari Vito Karleone (Marlon Brando) është objektivi i një bande rivale, simbolit të familjes Karleone dhe si rezultat shpërthen një luftë ndermjet bandave mafioze. Pasi vritet një nga djemtë e tij, Michael (Al Pacino) merr frenat e kësaj familje.    Shiko: Putlocker  Shkarko: Rapidshare

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim

 NJËSIA 7 ka një detyrë të vështirë: të pastroje qytetin nga rrjetet më të rrezikshme te trafikut të drogës…   Shiko: Putlocker  Shkarko: DepostiFiles | TurboBit | FreakShare

Per te mbrojtur vellane e tij nga nje padron i droges, nje ish-kontrabandist shkon ne Panama per te fituar miliona dollare ne fatura te falsifikuara. Aktoret: Mark Wahlberg, Giovanni Ribisi dhe Kate Beckinsale   Shiko: NowVideo | Veevr  Shkarko: Rapidshare | Torrent

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim

Nje adoleshente do te vendose gjithcka ne rrezik pasi bie ne dashuri me nje vampire.  Shiko: Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker | Allmyvideos (HD)  Shkarko: DepositFiles|  Rapidshare | Bitshare | Torrent