Filma me titra shqip

Konkurrenca midis shoqerueses se nderit dhe shoqerueses se nuses, te Tregojne se kush eshte mikja me e mire e nuses, gje e cila kercenon me Vendin e punes te nje shefi kuzhine ne embeltore. Bridesmaids (2011) Competition between the maid of honor and a bridesmaid, over who is the bride’s best friend, threatens to upend […]

Categories: Komedi, Romance