Filma me titra shqip

Frymëzuar nga një histori e vërtetë, një dramë-komedi e përqëndruar në jetën e një 27-vjeçari i cili diagnostikohet me kancer në shtyllën kurrizore, dhe luftën e tij për të mposhtur sëmundjen.

 

Shiko: VidxDen (HD) | FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker | Allmyvideos

Shkarko: AsFile | Rapidshare  Crocko | Torrent

Leave a Reply