Filma me titra shqip

Një ish-marinar i njohur për gjetjen e fëmijëve të zhdukur është i punësuar nga një luftëtar artet marciale të përziera të cilit vajza është marrë peng.

CD1
Shiko | Putlocker , Novamov

Shkarko | Torrent , Rapidshare , Depositfiles , 4Shared

CD2
Shiko | Putlocker , Novamov

Shkarko | Torrent , Rapidshare , Depositfiles , 4Shared

10 Responses so far.

 1. Bleard says:

  te gjith filma qenkan ne pronsi te AlbFilm.Tv , keni te dreit ti huazoni filmat nga AlbFilm.Tv ??

 2. cimi says:

  film shume i bukur

 3. Dardo says:

  pse nuk ben te CD2 asnje link per shkarkim a mundeni ti rregulloni ?

 4. Dardo says:

  cfar eshte cd1 dhe cd2 a eshte i ndare filmi ne dy pjese ???

 5. mandi says:

  si shifen filamat ketu?

Leave a Reply