Filma me titra shqip

Një ekspeditë shkencore vendos për Borneo për të kërkuar një lule të quajtur Orkide gjakut, të cilat mund të japë jetën më të gjatë. Ndërkohë, ata rënë në kundërshtim me gjarpërinjtë dhe të njëri tjetrin.

 

 

Shiko : Putlocker | Novamov

Shkarko : Torrent | Rapidshare | Depositfiles | 4Shared

One Response so far.

  1. shum i bukur says:

    shumi bukur

Leave a Reply