Filma me titra shqip

Një veteran caktohet për të nxjerrë resurset e mbetura të Tokës, shumë shpejt ai fillon të mendojë se çfarë di ai në lidhje me misionin dhe veten e tij. SHIKO FILMIN NOSVIDEO DONEVIDEO VIDTO YOUWATCH NOWVIDEO PUTLOCKER SOCKSHARE SHKARKO FILMIN NOSUPLOAD TRAILER YOUTUBE

Categories: Aksion, Aventure, Sci-Fi

Nje nate para mbremjes se matures, disa te rinj kuptojne se ata nuk ishin rritur aq sa duhej ne disa koncepte. 10 Years (2011) The night before their high school reunion, a group of friends realize they still haven’t quite grown up in some ways. SHIKO FILMIN PUTLOCKER NOSVIDEO SOCKSHARE VIDBULL FILEBOX GINBIG YOUWATCH SHKARKO […]

Gaius Claudius Glaber ka vdekur. Rebelimi është rritur me mijëra skllevër të liruar, dhe Spartakus, së bashku me gjeneralët e tij Kriksus, Ganikus dhe Agron, përgaditen për luftë me Romën. Senati Romak i kthehet për ndihmë Marcus Crassus, një i pasur, politikan strategjik. Me të Riun Jul Cezarin, Crassus duhet të shtyp rebelimin. Përfundimi i […]

Categories: Filmat e vjeter, SERIALE

Gaius Claudius Glaber ka vdekur. Rebelimi është rritur me mijëra skllevër të liruar, dhe Spartakus, së bashku me gjeneralët e tij Kriksus, Ganikus dhe Agron, përgaditen për luftë me Romën. Senati Romak i kthehet për ndihmë Marcus Crassus, një i pasur, politikan strategjik. Me të Riun Jul Cezarin, Crassus duhet të shtyp rebelimin. Spartacus : […]

Categories: Aksion, Aventure, Biografi

Konkurrenca midis shoqerueses se nderit dhe shoqerueses se nuses, te Tregojne se kush eshte mikja me e mire e nuses, gje e cila kercenon me Vendin e punes te nje shefi kuzhine ne embeltore. Bridesmaids (2011) Competition between the maid of honor and a bridesmaid, over who is the bride’s best friend, threatens to upend […]

Categories: Komedi, Romance

Pasi familja e tij rrëmbehet gjatë një udhëtimi në Spanjë, një i ri, tregtar në Wall Street, konfrontohet me disa agjentë të Cia-s për gjetjen e një valixheje misterioze, e cila do shpëtonte familjen e tij. Shiko : PutLocker Shkarko : Depositfiles | Turbobit | Freakshare  

Categories: Aksion, Thriller

Pilotët Gjermanë dhe ata Britanike rrëzojne njeri tjetrin në dëbore, dhe e gjejne veten në të njëjtën kabinë, në përpjëkje për t’i mbijetuar acarit të Norvegjisë.   Shiko: NowVideo  Shkarko: DepostiFiles | FreakShare | Turbobit

Berberi Sweenedy Tod i akuzuar padrejtësisht per krimet që s’i ka kryer do të arrestohet. Por kur del nga burgu, ai do te shndërrohet në një njeri krejt tjetër.Nëpër rrugët e Londrës tanimë bredh i lirë një  vrasës tjetër i armatosur… me brisk. Shiko :  VIDXDEN (HD)  SHKARKO : RAPIDSHARE | DEPOSITFILES

Nje Shef i krimit i “dale ne pension” fillon hakmarrjen pasi lihet gjysem i vdekur me 22 plumba ne trup.Armiku i tij ? Shoku i femijerise. Shiko : Putlocker | SockShare | NovaMov | NoWVideo   Shkarko Filmin: RaPidShare | DepositFiles | Bitshare

Rregullat ne S.W.A.T jane te thjeshta: mund armikun. Aktoret: Gabriel Macht, Giancarlo Esposito dhe Kristanna Loken   Shiko Filmin: nowvideo.eu   Shkarko Filmin: Uploaded.to

Një burrë indian musliman me sindroma merr një sfidë për të folur për Presidentin seriozisht, dhe niset në një udhëtim ndër-vend. Shiko:  Putlocker | NewVideo | Movreel | Vidxden Shkarko: RapidShare | Torrent

Ne Itali nje grua perfshihet ne nje Exorcism ne te cilen nuk eshte e autorizuar. Misioni i saj eshte te zbuloje se cfare ndodhi tek nena e saj e cila vrau 3 njerez gjate exoricsmit te saj.   Shiko Filmin: Veevr | Putlocker | OVFile | NewVideo | Vimeo Shkarko Filmin: RapidShare | TurboBIT | JumboFiles | Torrent

Categories: Filmat e vjeter, Horror