Filma me titra shqip

Një flotë e anijeve amerikane është e detyruar të luftojë me një Armatë me origjinë të panjohur për të zbuluar dhe penguar qëllimet e tyre shkatërruese në Tokë.

Regjisori: Peter Berg

Autoret: Erich Hoeber, Jon Hoeber

Aktoret: Brooklyn Decker, Liam Neeson dhe Rihanna

Shiko: VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker | Uploadc (HD) | Allmyvideos

Shkarko: AsFile | Rapidshare | Bitshare | Uploaded | DepositFiles | Torrent

One Response so far.

  1. Ersi says:

    Perfect movie 😉

Leave a Reply