Filma me titra shqip

Nje histori moderne e marre nga “Bukuroshja dhe Bisha”, perralle ku nje i ri nju-jorkez eshte shnderruar ne nje perbindesh te shemtuar per te gjetur dashurine e vertete.

Aktoret: Alex Pettyfer, Vanessa Hudgens dhe Mary-Kate Olsen

      Shiko: NowVideo
      Shkarko: Uploaded.to

Leave a Reply