Filma me titra shqip

Një agjent i shërbimit sekret mbahet i mbyllur në bagash të një makine duke iu ushtruar dhunë fizike dhe mendore nga terroristët për të marrë informacione rreth komplotit të tyre për Presidentin e Shteteve të Bashkuara.

 

Shiko: Uploadc (HD) FileBox Putlocker | VidxDen (HD)

 Shkarko: RapidShare | DepositFiles | TurboBit | RapidGator | Torrent

 

 

 

 

Categories: Filmat e vjeter, Krim, Thriller

Leave a Reply