Filma me titra shqip

Konkurrenca midis shoqerueses se nderit dhe shoqerueses se nuses, te
Tregojne se kush eshte mikja me e mire e nuses, gje e cila kercenon me
Vendin e punes te nje shefi kuzhine ne embeltore.

Bridesmaids (2011)
Competition between the maid of honor and a bridesmaid, over who is the bride’s best friend, threatens to upend the life of an out-of-work pastry chef.

SHIKO FILMIN
PUTLOCKER

SHKARKO FILMIN
PUTLOCKER

TRAILER
YOUTUBE

Categories: Komedi, Romance

Leave a Reply