Filma me titra shqip

Konkurrenca midis shoqerueses se nderit dhe shoqerueses se nuses, te tregojne se kush eshte mikja me e mire e nuses, gje e cila kercenon me vendin e punes te nje shefi kuzhine ne embeltore.
Vlersimi: 6.9/10 – Trailer
Shiko: Putlocker | NewVideo 
Shkarko: RapidShare | TurboBIT | JumboFiles | Torrent
Faleminderit 🙂

Leave a Reply