Filma me titra shqip

Nje nate para mbremjes se matures, disa te rinj kuptojne se ata nuk ishin rritur aq sa duhej ne disa koncepte. 10 Years (2011) The night before their high school reunion, a group of friends realize they still haven’t quite grown up in some ways. SHIKO FILMIN PUTLOCKER NOSVIDEO SOCKSHARE VIDBULL FILEBOX GINBIG YOUWATCH SHKARKO […]

Pilotët Gjermanë dhe ata Britanike rrëzojne njeri tjetrin në dëbore, dhe e gjejne veten në të njëjtën kabinë, në përpjëkje për t’i mbijetuar acarit të Norvegjisë.   Shiko: NowVideo  Shkarko: DepostiFiles | FreakShare | Turbobit

Berberi Sweenedy Tod i akuzuar padrejtësisht per krimet që s’i ka kryer do të arrestohet. Por kur del nga burgu, ai do te shndërrohet në një njeri krejt tjetër.Nëpër rrugët e Londrës tanimë bredh i lirë një  vrasës tjetër i armatosur… me brisk. Shiko :  VIDXDEN (HD)  SHKARKO : RAPIDSHARE | DEPOSITFILES

Një burrë indian musliman me sindroma merr një sfidë për të folur për Presidentin seriozisht, dhe niset në një udhëtim ndër-vend. Shiko:  Putlocker | NewVideo | Movreel | Vidxden Shkarko: RapidShare | Torrent

Skenari është i bazuar në historinë e vërtetë të Filipit, një aristokrati miliardier, i cili ka mbetur i paralizuar tërësisht në një aksident me parashutë, ai zgjedh si ndihmësin e tij pesrsonal Drisin, një nga kantiduesit më të pazakontë, një zezak i ri i sapo ka dalë nga burgu nga rrethinat e varfëra të Parisit. […]

Historia e një vrasëseje, histoira e një njeriu, i vetmi njeri i cili mund ta zbulojë të vërtetën.   Shiko: Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker | VidxDen (HD)  Shkarko: RapidShare | DepositFiles | TurboBit |  Uploaded | Torrent          

Film i bazuar ne histori te vertete. Nje burre do te lere pas te kaluaren e tij te eger per nje start te ri. Pasi e shkuara e pengon ne jeten e tij, atij do ti duhet te mbroje familjen e tije edhe nese do te thote te kthehet ne jeten e tij te vjeter, […]

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim

Në pjesën e dytë të trilogjisë së filmit The Godfather, shikojme Michael të shndërohet në një figurë hije, aq të frikshme dhe të rrezikshme sa dhe e babait të tij, ndërsa tek i riu Vito (Robert De Niro), shohim tërheqjen dhe ngjitjen e tij në botën e krimit të Nju Jorkut.   Shiko: Putlocker | Veevr […]

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim

Historia e dy burrave qe udheheqin nje revolte ne dy kampe te ndryshme brenda burgut dhe historia e rojes se burgut i cili perfshihet mes tyre duke u shtirur si i burgosur ne perpjekje te deshperuara per te dale i gjalle.   Shiko : Veevr | NosVideo   Shkarko :   NosUpload

Nje avokat i ri udheton per ne nje fshat te larget, ku ai zbulon shpirt hakmarres e nje gruaje. Aktoret: Daniel Radcliffe, Janet McTeer dhe Ciaran Hinds   Shiko Filmin: nowvideo.eu Shkarko Filmin: Uploaded.to

Nje polic I ri veren taktikat e eprorit te tij dhe perpiqet te ndjeke rrembyesit e te Dashures se tij.   Shiko Filmin: Putlocker | NovaMov   Shkarko Filmin: Shkarko direkt

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim

Biri i nje oficeri te vrare te NYPD bashkohet me forcat, ku behet bashke me ish partnerin e te atit dhe nje ekip policesh mashtures.   Shiko Filmin: NowVideo   Shkarko Filmin: Nowdownload.eu   Shikim te Kendshem

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim