Filma me titra shqip

Pilotët Gjermanë dhe ata Britanike rrëzojne njeri tjetrin në dëbore, dhe e gjejne veten në të njëjtën kabinë, në përpjëkje për t’i mbijetuar acarit të Norvegjisë.   Shiko: NowVideo  Shkarko: DepostiFiles | FreakShare | Turbobit

Tezeusi eshte nje i vdekshem i zgjedhur nga Zeusi per te udhehequr luften kunder te pameshirshmit mbretit Hiperion i cili po kerkon ne te gjithe Greqine per nje arme me te cilen mund te shkaterroje njerezimin. Shiko nga: Putlocker , Sockshare , Ginbig , Nowvideo , Nosvideo ,  Allmyvideos Shkarko nga: Dwnupload , NosUpload , Rapidshare , Uploadc

Gjate pushtimit te dyte te Korese, Nam Ji, harketari me i mire i Korese, vihet perballe dinastiste Qing per te shpetuar motren e tij Ja In – te cilen e moren peng pushtuesit.   Shiko:Putlocker | Vidxden | Movreel | Uploadc | Nosvideo | Nowvideo  Shkarko: Rapidshare | Rapidgator | Movreel | Uploadc | Vidup