Filma me titra shqip

Berberi Sweenedy Tod i akuzuar padrejtësisht per krimet që s’i ka kryer do të arrestohet. Por kur del nga burgu, ai do te shndërrohet në një njeri krejt tjetër.Nëpër rrugët e Londrës tanimë bredh i lirë një  vrasës tjetër i armatosur… me brisk. Shiko :  VIDXDEN (HD)  SHKARKO : RAPIDSHARE | DEPOSITFILES

Ne Itali nje grua perfshihet ne nje Exorcism ne te cilen nuk eshte e autorizuar. Misioni i saj eshte te zbuloje se cfare ndodhi tek nena e saj e cila vrau 3 njerez gjate exoricsmit te saj.   Shiko Filmin: Veevr | Putlocker | OVFile | NewVideo | Vimeo Shkarko Filmin: RapidShare | TurboBIT | JumboFiles | Torrent

Categories: Filmat e vjeter, Horror

Kaluan 10 vjet dhe Sidney Prescott, ku te gjitha gjerat ne jeten e saj u normalizuan, ajo pati nje vizite nga “Vrasesi Fantazem”. Aktoret: Neve Campbell, Courteney Cox dhe David Arquette   Shiko Filmin: nowvideo.eu  Shkarko Filmin:Uploaded.to  

Historia përqëndrohet rreth një grupi të huajsh që kanë ngecur në një shtëpi të rrënuar në të cilën një ndodhi e tmerrshme u shfaq para 100 vjetësh.   Shiko: Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker | VidxDen (HD) Shkarko: Uploaded | BitShare  | RapidGator       

Një maniak vret adoleshentet pasi ata refuzojnë  të ndjekin zinxhirin e email-ve!  Shiko ne: Nosvideo , Nowvideo , Novamov , Ginbig , Allmyvideos  Putlocker , Sockshare , Vidbull Shkarko nga: Nosupload , Rapidshare , Uploadc , Filecloud

Nje avokat i ri udheton per ne nje fshat te larget, ku ai zbulon shpirt hakmarres e nje gruaje. Aktoret: Daniel Radcliffe, Janet McTeer dhe Ciaran Hinds   Shiko Filmin: nowvideo.eu Shkarko Filmin: Uploaded.to

Ndërkohë që bota është dorëzuar përpara epokës së zombive, Cole një mercenar i thekur, po ndjek personin e vetëm që mund të sigurojë kurën. Devil’s Playground është një film modern britanik që i shtohet numrin të madh të filmave mbi zombit.   Shiko Filmin: Veevr   Shkarko Filmin: 4Shared

Categories: Aksion, Filmat e vjeter, Horror

Nje grup shokesh vendosin te shkojne per ski gjate pushimeve te tyre te pranveres. Por ata bejne nje “kthese te gabuar”, duke humbur ne nje stuhi. Aktoret: Sean Skene, Blane Cypurda dhe Dan Skene   Shiko: Nowvideo Shkarko : Uploaded.to| Torrent

Një ekspeditë shkencore vendos për Borneo për të kërkuar një lule të quajtur Orkide gjakut, të cilat mund të japë jetën më të gjatë. Ndërkohë, ata rënë në kundërshtim me gjarpërinjtë dhe të njëri tjetrin.     Shiko : Putlocker | Novamov Shkarko : Torrent | Rapidshare | Depositfiles | 4Shared

Një ministër problematik evangjelist, lejon ekzorcizmin e tij të fundit tëfilmohet nga një grup njerëzish.   Shiko:  FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker | Vidxden | Allmyvideos Shkarko: AsFile |  Uploaded | Share-Online |  Torrent 

 Kur një vajzë e re e quajtur Emily Rose vdes, të gjithë fajësojnë At Moore për ekzorcizmin (largimin e shpirtit të keq) që ai i ka bërë pak para vdekjes. Prifti do të arrestohet si i dyshuar për vrasje. Gjyqi fillon dhe avokatja Erin Bruner do të përfaqësojë Moore, por nuk do të jetë e […]

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Horror, Krim