Filma me titra shqip

Nje nate para mbremjes se matures, disa te rinj kuptojne se ata nuk ishin rritur aq sa duhej ne disa koncepte. 10 Years (2011) The night before their high school reunion, a group of friends realize they still haven’t quite grown up in some ways. SHIKO FILMIN PUTLOCKER NOSVIDEO SOCKSHARE VIDBULL FILEBOX GINBIG YOUWATCH SHKARKO […]

Konkurrenca midis shoqerueses se nderit dhe shoqerueses se nuses, te Tregojne se kush eshte mikja me e mire e nuses, gje e cila kercenon me Vendin e punes te nje shefi kuzhine ne embeltore. Bridesmaids (2011) Competition between the maid of honor and a bridesmaid, over who is the bride’s best friend, threatens to upend […]

Categories: Komedi, Romance

Skenari është i bazuar në historinë e vërtetë të Filipit, një aristokrati miliardier, i cili ka mbetur i paralizuar tërësisht në një aksident me parashutë, ai zgjedh si ndihmësin e tij pesrsonal Drisin, një nga kantiduesit më të pazakontë, një zezak i ri i sapo ka dalë nga burgu nga rrethinat e varfëra të Parisit. […]

Një vit pas takimit, Tom propozon të dashurën e tij, Violet, por ngjarjet e papritura fillojnë tu ndodhin. Shiko: Veevr | Putlocker | NowVideo | NosVideo | Vidxden Shkarko: RapidShare | Torrent        

Vinayak dhe 4 anëtarët e ekipit të tij 4 vjedh një  500 INR crores. Telashet fillojnë kur dy nga ekipi behen tradhëtarë.   Shiko: Veevr | Putlocker | NowVideo | NosVideo | Vidxden  Shkarko: RapidShare | Torrent    

Agjenti Frank Moouses ka lënë detyrën aktive dhe tani bën një jetë të qetë – shumë do të thoshin të mërzitshme .Qetësia e tij prishet kur ai zbulon se sa ai aq dhe kolegët e tjerë të vjetër, janë kthyer në shënjestra ekzekutuesish. Pra, këta agjentë në pension tanimë janë të detyruar të shpalosin aftësitë. […]

 Të tronditur nga papunësia e papritur, një çift nga Manhatani kërkojnë mënyra të tjera të jetesës. Së fundi ato vendosin të eksperimentojnë me jetën në një fshat ku sundon dashuria e lirë. Shiko : PutLocker SHKARKO : Direct Link | Turbobit | Freakshare |

Categories: Filmat e vjeter, Komedi

Pas Lucas nickle   një koloni e milingonave permbytet nga arma e tij me ujë, ai është tkurrur  poshtë madhësisë se insekteve dhe u dënua me punë të vështirë në rrënojat.   Shiko:Veevr  Shkarko: DepostiFiles

Një milingonë në vend neurotik përpiqet të thyhet nga shoqëria e tij totalitare duke u përpjekur për të fituar dashurinë e princesha që ai e do.   Shiko: Veevr  Shkarko: DepostiFiles | Queenshare

Kapiteni i Pirateve vendos te bej nje mision per te mposhtur rivalet e tij Zi Bellamy dhe Cutlass Liz te cilet jane me vite te tera ne front. Objekti qe kerkojn, kapitenin dhe ekuipazhin e tij i dergon nga brigjet e ishullit te gjakut ne rruget erreta te Londres viktoriane.   Shiko Filmin: nowvideo Shkarko Filmin: Nowdownload.eu

Ndërsa janë duke u përpjekur për të shmangur klishetë romantike në komedinë Hollywood, Dilan dhe Jamie së shpejti zbulojnë se megjithatë janë duke shtuar aktin e seksit në miqësinë e tyre do tëçojë në më shumë komplikacione.  Shiko : Uploadc (HD) | Putlocker | FileBox | VidxDen (HD)    Shkarko: AsFile | BitShare | Share-Online | Crocko |RapidGator Torrent 

Një izraelit i forcave të posaçme ushtarake mund ta jap vdekja e tij kështu ai ri-shfaqet në New York City si një stilist të flokëve. Shiko : Putlocker  | Novamov Shkarko  Rapidshare  | Depositfiles  | 4Shared