Filma me titra shqip

Nje Shef i krimit i “dale ne pension” fillon hakmarrjen pasi lihet gjysem i vdekur me 22 plumba ne trup.Armiku i tij ? Shoku i femijerise. Shiko : Putlocker | SockShare | NovaMov | NoWVideo   Shkarko Filmin: RaPidShare | DepositFiles | Bitshare

Rregullat ne S.W.A.T jane te thjeshta: mund armikun. Aktoret: Gabriel Macht, Giancarlo Esposito dhe Kristanna Loken   Shiko Filmin: nowvideo.eu   Shkarko Filmin: Uploaded.to

Një agjent i shërbimit sekret mbahet i mbyllur në bagash të një makine duke iu ushtruar dhunë fizike dhe mendore nga terroristët për të marrë informacione rreth komplotit të tyre për Presidentin e Shteteve të Bashkuara.   Shiko: Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker | VidxDen (HD)  Shkarko: RapidShare | DepositFiles | TurboBit | RapidGator | Torrent        

Categories: Filmat e vjeter, Krim, Thriller

Vinayak dhe 4 anëtarët e ekipit të tij 4 vjedh një  500 INR crores. Telashet fillojnë kur dy nga ekipi behen tradhëtarë.   Shiko: Veevr | Putlocker | NowVideo | NosVideo | Vidxden  Shkarko: RapidShare | Torrent    

Film i bazuar ne histori te vertete. Nje burre do te lere pas te kaluaren e tij te eger per nje start te ri. Pasi e shkuara e pengon ne jeten e tij, atij do ti duhet te mbroje familjen e tije edhe nese do te thote te kthehet ne jeten e tij te vjeter, […]

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim

Në pjesën e dytë të trilogjisë së filmit The Godfather, shikojme Michael të shndërohet në një figurë hije, aq të frikshme dhe të rrezikshme sa dhe e babait të tij, ndërsa tek i riu Vito (Robert De Niro), shohim tërheqjen dhe ngjitjen e tij në botën e krimit të Nju Jorkut.   Shiko: Putlocker | Veevr […]

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim

Nick Kasinti ishte nje polic i ndershem. Tani ndodhet ne burg per nje krim te cilin ai nuk e ka kryer dhe dhe kerkon me padurim qe ti jepet rasti me i pare per tu arratisur nga ky burg. Lydia Anderson nje ndermjetese e policise behet pjese e planit te Nickut, nje plan qe mund […]

Nje polic I ri veren taktikat e eprorit te tij dhe perpiqet te ndjeke rrembyesit e te Dashures se tij.   Shiko Filmin: Putlocker | NovaMov   Shkarko Filmin: Shkarko direkt

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim

Agjenti I CIA-s, ne pension, telefonon trajnerin e tij Tom Bishop, nderkohe qe eshte Duke punuar kunder agjencive politike per te liruar aty nga rrembyesit kineze.    Shiko Filmin: veevr | NovaMov   Shkarko Filmin: Shkarko Direkt

Nje zyrtar i korruptuar doganor gjen nje sasi te droges ku arrin te behet nje gangster vicioz dhe se bashku me ekipin e tij do te kete partneritet me te fuqishem te krimit ne Busan.   Shiko Filmin: nowvideo   Shkarko Filmin: Nowdownload.eu

Categories: Filmat e vjeter, Krim, Thriller

Biri i nje oficeri te vrare te NYPD bashkohet me forcat, ku behet bashke me ish partnerin e te atit dhe nje ekip policesh mashtures.   Shiko Filmin: NowVideo   Shkarko Filmin: Nowdownload.eu   Shikim te Kendshem

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim

Një ish-marinar i njohur për gjetjen e fëmijëve të zhdukur është i punësuar nga një luftëtar artet marciale të përziera të cilit vajza është marrë peng. CD1 Shiko | Putlocker , Novamov Shkarko | Torrent , Rapidshare , Depositfiles , 4Shared CD2 Shiko | Putlocker , Novamov Shkarko | Torrent , Rapidshare , Depositfiles , […]