Filma me titra shqip

Kaluan 10 vjet dhe Sidney Prescott, ku te gjitha gjerat ne jeten e saj u normalizuan, ajo pati nje vizite nga “Vrasesi Fantazem”. Aktoret: Neve Campbell, Courteney Cox dhe David Arquette   Shiko Filmin: nowvideo.eu  Shkarko Filmin:Uploaded.to  

O Frank Keller është një detektiv në New York dhe jeton vitet e moshës së mesme. Edhe pse ai ka mbyllur tashmë 20 vitet e punës së tij, refuzon të dalë në pension dhe për këtë kryesisht përgjegjëse është martesa e tij e cila e shkatëroi atë.Tani po meret me rastin e një vrasësi serial […]

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim, Mister

Si çdo oficer i CIA, Evelyn Salt është betuar ti shërbejë vendit me besnikëri. Por një defektor e akuzon atë se është një spiune Ruse dhe besnikëria e saj vihet në dyshim. Salt arratiset dhe përpiqet të provojë pafajsinë e saj, por dyshimi përsëri mbetet: “Kush është Salt?” Vlersimi: 6.5/10  Shiko: Veevr | Putlocker | Movreel Shkarko: RapidShare | Uploaded | Torrent

Dy detektivë, nje fillestar dhe nje veteran, gjurmojnë një vrasës serial i cili përdor 7 mëkatet si një mënyrë për t’u bërë i njohur.   Shiko: VidxDen (HD) | FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker | Allmyvideos Shkarko: AsFile | Rapidshare | Share-Online | Crocko | Torrent 

Pasi transferohen ne nje shtepi ne periferi, nje çift shqetesohen nga prania e nje demoni te erret.  Shiko :   VidxDen | FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker | Allmyvideos Shkarko :   AsFile | Rapidshare | Uploaded | DepositFiles | Torrent

Categories: Filmat e vjeter, Horror, Mister

Dy burra me drejtime të kundërta rreth ligjit, janë në mbulim nga Departamenti i Policisë së Masacusets dhe Mafia Irlandeze. Të dy grupet nisin të gjejnë spiunin armik. Aktoret:  Leonardo DiCaprio, Matt Damon dhe Jack Nicholson Shiko :   VidxDen (HD) | FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker | Allmyvideos Shkarko :  AsFile | Rapidshare | Uploaded | DepositFiles | Torrent

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim, Mister

Jemi në shekullin e 21 por Zotat e Olimp ekzistojnë akoma dhe nuk janë aspak të kënaqur. Vetëtimat e Zeusit janë vjedhur dhe Percy është i dyshuari kryesor. Edhe më shumë shqetësuese është zhdukja e nënës së Percy. Ndërkohë që Percy e gjen veten mes zemërimit të Zotave ai dhe shokët e tij përpiqen të […]

Kur nje i cmendur fillon kryerjen e vrasjeve te tmerrshme frymezuar nga veprat e Edgar Allan Poes, nje Detektiv i ri bashkohet me forcat Poe per te ndaluar ate. Shiko: Veevr | Putlocker | NewVideo Shkarko: RapidShare | TurboBIT | Torrent

Gjate veres se vitit 1979,nje grup shokesh behen deshmitare gjate aksidentit te nje treni dhe me vone ato do shikojne ngjarje te pazakonta dhe te pashpjegueshme ne qytetin tyre te vogel. Shiko : PutLocker | SockShare | NovaMov | NosVideo | NowVideo Shkarko : RapidShare | DepoSiteFiles

  Si nje detektiv vrases Thomas Craven investigon vrasjen e vajzes se tij aktiviste, ai zbulon jo vetem jeten e saj personale, por nje koorporate e mbuluar nga qeveria, te fshehtat e qeverise qe perfshin nje ajgent te ngarkaur me pastrimin e provave.  SShkarko:Rapidshare  

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Krim, Mister

[jwplayer mediaid=”1401″] Një njeri, i cili vuan nga humbja afatshkurtër e kujtesës, përdor shënime dhe tatuazhe ne trup për të ndjekur njeriun që ai mendon se vrau gruan e tij.

Në një faqe kërkimore per Antarktidën, zbulohet e një anije huaj aliene e cila con në një konfrontim mes studentes të diplomuar Lloyd Kate dhe shkencëtarit Dr Sander Halvorson. Shiko: PutLocker | Veevr  Shkarko: DepositFiles | 4Shared