Filma me titra shqip

Nje nate para mbremjes se matures, disa te rinj kuptojne se ata nuk ishin rritur aq sa duhej ne disa koncepte. 10 Years (2011) The night before their high school reunion, a group of friends realize they still haven’t quite grown up in some ways. SHIKO FILMIN PUTLOCKER NOSVIDEO SOCKSHARE VIDBULL FILEBOX GINBIG YOUWATCH SHKARKO […]

Konkurrenca midis shoqerueses se nderit dhe shoqerueses se nuses, te Tregojne se kush eshte mikja me e mire e nuses, gje e cila kercenon me Vendin e punes te nje shefi kuzhine ne embeltore. Bridesmaids (2011) Competition between the maid of honor and a bridesmaid, over who is the bride’s best friend, threatens to upend […]

Categories: Komedi, Romance

Një burrë indian musliman me sindroma merr një sfidë për të folur për Presidentin seriozisht, dhe niset në një udhëtim ndër-vend. Shiko:  Putlocker | NewVideo | Movreel | Vidxden Shkarko: RapidShare | Torrent

Një vit pas takimit, Tom propozon të dashurën e tij, Violet, por ngjarjet e papritura fillojnë tu ndodhin. Shiko: Veevr | Putlocker | NowVideo | NosVideo | Vidxden Shkarko: RapidShare | Torrent        

Ndërsa janë duke u përpjekur për të shmangur klishetë romantike në komedinë Hollywood, Dilan dhe Jamie së shpejti zbulojnë se megjithatë janë duke shtuar aktin e seksit në miqësinë e tyre do tëçojë në më shumë komplikacione.  Shiko : Uploadc (HD) | Putlocker | FileBox | VidxDen (HD)    Shkarko: AsFile | BitShare | Share-Online | Crocko |RapidGator Torrent 

Nje adoleshente do te vendose gjithcka ne rrezik pasi bie ne dashuri me nje vampire.  Shiko: Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker | Allmyvideos (HD)  Shkarko: DepositFiles|  Rapidshare | Bitshare | Torrent

E bija e një fisniku të pasur fshehurazi bie në dashuri me truprojen e saj.   Shiko: Putlocker Shkarko: Rapidshare

Njerezi e nje fshati te vogel ne Indine Viktoriane, vene ne rrezik te ardhmen e tyre nepermjet nje loje kriketi kunder sundimtareve te tyre te pameshirshem, Britanise se Madhe. Shiko: Putlocker | NowVideo Shkarko: Rapidshare | Shkarko Direkt

Një adoleshent i cili u rrit në lagjet e varfëra të Mumbait, bëhet protagonist në emisionin  ”Kush do të bëhet një milioner?” në versionin indian. Ai është arrestuar nën dyshimin e mashtrimit, dhe ndërsa merret në pyetje, ngjarje nga historia e jetës së tij shfaqen, kjo është dhe arsyeja pse ai i di përgjigjet. Shiko :VidxDen (HD) | FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker | Allmyvideos […]

Gjatë luftës në Bosnjë, Danieli, një ushtar që lufton për serbët, ri’takohet me Ajlën e cila është një Boshnjake që tani është e burgosur në kampin që ai komandon. Lidhja e tyre dikur premtuese është bërë e paqartë si dhe motivet e tyre kanë ndryshuar. Shiko : Putlocker | Vidxden | Movreel | Uploadc | Nosvideo | Nowvideo Shkarko: Rapidshare | Rapidgator | Movreel | Uploadc 

Një dramë romantike e përqëndruar te dy të dashruar: Tajler prindërit e të cilit janë ndarë pas vetëvrasjes së vëllait të tij dhe Alli e cila bën një jetë të zymtë që pas vrasjes së mamasë përpara syve të saj. Regjisori: Allen Coulter Autori: Will Fetters Aktoret: Robert Pattinson, Emilie de Ravin dhe Caitlyn Rund Shiko: VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker | Uploadc (HD) | Allmyvideos Shkarko: AsFile | Rapidshare | Bitshare | Uploaded | DepositFiles | Torrent

Categories: Drame, Filmat e vjeter, Romance

Nje Komedi romantike per nje vajze qe nuk beson ne dashurine e vertete dhe djaloshin qe dashurohet pas saj! Shiko : PutLocker | SockShare | NovaMov | NowVideo | NosVideo Shkarko : RapidShare | DepoSiteFiles