Filma me titra shqip

Gaius Claudius Glaber ka vdekur. Rebelimi është rritur me mijëra skllevër të liruar, dhe Spartakus, së bashku me gjeneralët e tij Kriksus, Ganikus dhe Agron, përgaditen për luftë me Romën. Senati Romak i kthehet për ndihmë Marcus Crassus, një i pasur, politikan strategjik. Me të Riun Jul Cezarin, Crassus duhet të shtyp rebelimin. Spartacus : […]

Categories: Aksion, Aventure, Biografi

Një burrë indian musliman me sindroma merr një sfidë për të folur për Presidentin seriozisht, dhe niset në një udhëtim ndër-vend. Shiko:  Putlocker | NewVideo | Movreel | Vidxden Shkarko: RapidShare | Torrent

Skenari është i bazuar në historinë e vërtetë të Filipit, një aristokrati miliardier, i cili ka mbetur i paralizuar tërësisht në një aksident me parashutë, ai zgjedh si ndihmësin e tij pesrsonal Drisin, një nga kantiduesit më të pazakontë, një zezak i ri i sapo ka dalë nga burgu nga rrethinat e varfëra të Parisit. […]

Historia e vertete e hajdutit me te madh te bankave ne ameriken e viteve 1930 Xhon Dellinxher.   Shiko: Putlocker Shkarko: Shkarko Direkt

Frymëzuar nga një histori e vërtetë, një dramë-komedi e përqëndruar në jetën e një 27-vjeçari i cili diagnostikohet me kancer në shtyllën kurrizore, dhe luftën e tij për të mposhtur sëmundjen.   Shiko: VidxDen (HD) | FileBox |  Uploadc (HD) | Putlocker | Allmyvideos Shkarko: AsFile | Rapidshare |  Crocko | Torrent

Një shitës luftarak merr kujdestarinë e djalit të tij pasi ai është i gatshëm për të filluar një përpjekje ne ndryshim te jetes se tij profesionale Rregjisori: Gabriele Muccino Autori: Steve Conrad Shkarko & Shiko FIlmin: —-> Kliko Ketu

Një biografi e hajdutit të bankave nga Milano, Renato Vallanzasca. Vlersimi: 6.7/10 – Trailer   Shiko: Veevr | Putlocker | NewVideo  Shkarko: RapidShare | TurboBIT | JumboFiles | Torrent