Filma me titra shqip

Një komedi seksi të përqëndruar në një gru seriale dhe të dashurës së tij. Shiko : Putlocker | NovaMov Shkarko : Rapidshare | Depositfiles | 4Shared

Ky film tregon për jetën e disa skejtbordëve Kalifornianë  dhe marrëdhëniet e tyre me prindërit dhe midis njëri-tjetrit. Kujdes! Filmi eshte i keshillueshme per moshen mbi 18 vjec. Filmi permban skena erotike. Shiko: NowVideo  Shkarko: Rapidshare

Categories: Drame, Erotik, Filmat e vjeter

Gjërat shkojnë tmerrësisht keq kur Katerina dhe Rebeka, dy vajza katolike trokasin në derën e gabuar për të shitur broshura fetare. Shiko: Putlocker  Shkarko: DepositFiles  

Një histori erotike për një grua, asistente në një galeri arti, e cila përfshihet në një çështje të papërcaktuar me një burrë. Ajo din shume pak ne lifhje me jeten e tij , vetem per lojrat erotike qe ata luajne, keshtu qe marrdhenia e tyre fillon dhe nderlikohet.    Shiko: NowVideo Shkarko: Rapidshare

Me shume se nje dekade ka kaluar dhe banda do te kthehet ne East Great Falls, Michigan per nje fundjave. Ata do te zbulojne se cfare ka ndodhur me jetet e njeri tjetrit gjate gjithe kesaj kohe. Vlersimi: 7.1/10  Shkarko & Shiko Filmin:

Categories: Erotik, Filmat e vjeter, Komedi

Me shume se nje dekade ka kaluar dhe banda do te kthehet ne East Great Falls, Michigan per nje fundjave. Ata do te zbulojne se cfare ka ndodhur me jetet e njeri tjetrit gjate gjithe kesaj kohe. Vlersimi: 7.1/10 – Trailer Shkarko & Shiko Filmin: —-> Kliko Ketu

Categories: Erotik, Filmat e vjeter, Komedi

Gjate arrative te saj te pernatshme, Hemel kerkon per ndryshimin midis seksit dhe dashurise. Ndonjehere ajo i drejton burrat me te cilet fle. Njeriume i rendesishem ne jeten e Hemel eshte Gijs, babai i saj, qe punon nje nje shtepi ankandesh. Pas vdekjes se hershme te mamase se saj Hemel u rrit me te. vetem, ashtu si Hemel, […]

Categories: Drame, Erotik, Filmat e vjeter

Në një kontekst shoqëror të prekur nga kriza ekonomike në mbarë vendin, jeta e disa njerëzve do të kthehet përmbys, pasi ata të takohen Cecilen, një femër pasionante dhe aventuriere… KUJDES! Filmi Keshillohet te ndiqet mbi moshen 18 vjec  Shiko: Veevr | NowVideo  Shkarko: DepostiFiles | Rapidshare