Filma me titra shqip

Me paralajmërimin e tyre të përfolur në lidhje me kthimin e Lordit Voldemort, Harri dhe Dambëlldori janë vënë në shënjestër nga autoritetet e magjistarëve si krijuesit e një burokracie autoritare për të shtënë në dorë Ministrinë. Në kohën që Dambëlldori pezullohet nga detyra e tij si drejtor i Hoguortsit, Harri krijon “Ushtrinë e Dambëlldorit”, rebelimi […]

Dy femije qe kane ardhur nga jashte Tokes, Kerkojne ndihmen e nje taksisti per ti ndihmuar te shkojne ne Malin e Shtriges .. Shiko : Nosvideo | Novamov | Nowvideo | Filebox | Ginbig | Putlocker  Shkarko : Dwnvideo | Nosupload | Rapidshare | Uploadic | Ifile

Nje adoleshente do te vendose gjithcka ne rrezik pasi bie ne dashuri me nje vampire.  Shiko: Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker | Allmyvideos (HD)  Shkarko: DepositFiles|  Rapidshare | Bitshare | Torrent

Nje Princ i ri i arritisur se bashku me nje princeshe duhet te ndalojne nje nje te “lige” qe te shkaterroje boten me ane te nje kame qe mundeson levizjen ne kohe!    Shiko: Putlocker  | NowVideo | NosVideo  Shkarko: NosVideo | Rapidshare

Tre miq të ngushtë të shkollës së mesme fitojnë superfuqi pasi zbulojnë dicka të pazakontë. shumë shpejt ata e shohin jetën e tyre jashtë kontrollit,  dhe lidhja mes tyre testohet duke nxjerrë në pah anët e tyre më të errëta….. Mundesoi : ALFilma.Com Titroj : Tring – ALFilma.Com Titrat : T-Sh.Net Shiko : NosVideo Shkarko […]

Një ekip hulumtuesish ka zbuluar një çelës për origjinën e njerëzimit në Tokë, dhe nisen për një udhëtim në qoshet e errëta të universit. Atje, ata duhet të luftojnë një betejë të tmerrshme për të shpëtuar të ardhmen e racës njerëzore. Mundesoi : ALFilma.Com Titroi : Tring – ALFilma.Com Shiko : NosVideo Shkarko : NosUpload

Jemi në shekullin e 21 por Zotat e Olimp ekzistojnë akoma dhe nuk janë aspak të kënaqur. Vetëtimat e Zeusit janë vjedhur dhe Percy është i dyshuari kryesor. Edhe më shumë shqetësuese është zhdukja e nënës së Percy. Ndërkohë që Percy e gjen veten mes zemërimit të Zotave ai dhe shokët e tij përpiqen të […]

Si rezulatat i nje deshire te shprehur nga John Bennett kur ai ishte femije, arushi i tij Ted u ngjall. Qe ate here John dhe arushi i tij, kane qene shoke te ngushte dhe nuk jane ndare kurre nga njeri – tjetri. Miqesia e tyre vihet ne prove kur Lori, e dashura e Johnyt pas […]

Nje lufte e lashte rindizet ne Toke midis dy klaneve jashtetokesore, Autobote dhe Deseptikoneve me nje celes fitimi qe e zoteron nje adoleshent. Regjisori: Michael Bay Autori: Roberto Orci Aktoret:  Shia LaBeouf, Megan Fox dhe Josh Duhamel   Shiko:  VidxDen (HD) | Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker Shkarko: DepositFiles |  Rapidshare | AsFile | BitShare | Torrent

Transportuar në Mars, një veteran i Luftës Civile zbulon një planet te banuar nga barbarë 12-këmbë të gjatë. E gjen veten si një i burgosur i këtyre krijesave, ku perpiqet te arratiset, ku me vone behet dhe shpetimtar. IMDB: 6.8/10 Shiko : Putlocker | Sockshare | Nowvideo | Nosvideo   Shkarko: Rapidshare | Jumbofiles | Nosupload | Uploadic  

Vendosur ne getot e Parisit ne 2010 nje polic i fshehete dhe nje ish kriminel perpiqen per tu infiltruar ne bande, ne menyre qe te neutralizojne nje bombe. Aktoret: Cyril Raffaelli, David Belle dhe Tony D’Amario  Shiko: NowVideo Shkarko: Uploaded

Thor, luftetar  i fuqishem por arrogant eshte debuar nga mbreteria fantastike e Asgardit dhe u dergua te jetoje midis njerezve ne Toke, ku ai shume shpejt behet nje nga mbrojtesit me te mire te tyre. Titroi: Filma FullHD Perktheu: Renaldo Domi Shiko: NowVideo Shkarko: Rapidshare