Filma me titra shqip

  Përshkrimi:  Mbretëria po gumëzhin për dasmën e Rapunzel me Flynn Rider. Regjia: Nathan Greno, Byron Howard Skenari: Nathan Greno, Byron Howard Aktorë kryesorë: Mandy Moore, Zachary Levi dhe Alan Dale IMDB : 7.8  Shiko: Veevr Shkarko: DepositFiles | Rapidshare