Filma me titra shqip

Një veteran caktohet për të nxjerrë resurset e mbetura të Tokës, shumë shpejt ai fillon të mendojë se çfarë di ai në lidhje me misionin dhe veten e tij. SHIKO FILMIN NOSVIDEO DONEVIDEO VIDTO YOUWATCH NOWVIDEO PUTLOCKER SOCKSHARE SHKARKO FILMIN NOSUPLOAD TRAILER YOUTUBE

Categories: Aksion, Aventure, Sci-Fi

Vite pasi nje virus shkaterroi qyteterimin dhe pjesen tjeter i ktheyu ne monstra,i vetmi i mbijetuar i New Yourk mundohet deshperimisht te gjeje nje kure!   Shiko: Putlocker | Sockshare | NosVideo  Shkarko: Nosupload | Rapidshare

Grupi elitë komando G.I. Joe (Global Integrated Joint Operating Entity), i udhëhequr nga Duke është i njohur nga të gjithë për luftën kundër organizatës terroriste famëkeqe, Cobra që udhëhiqet nga një skocez, trafikant armësh, dhe kërcënon të shkatërrojë botën.   Shiko: Putlocker  Shkarko: TurboBit | Freakshare

Agjenti J duhet te udhetoje ne kohe, ai duhet te kthehet ne vitin 1960,  ne menyre qe te ndaloje nje alien i cili do te vrase shkun e tij Agjentin K, dhe qe rrjedha e historise te  mos ndryshoje. Agjenti J udheton ne kohe dhe atje ai zbulon.   Shiko: Putlocker | NowVideo Shkarko: Rapidgator

Pesë shokë shkojnë për një pushim në një kasolle të largët në pyll, ku ata marrin më shumë se që deshiruan. Së bashku, ata duhet të zbulojnë të vërtetën e kasolles së drurit. Shiko:  PutLocker | NowVideo | NosVideo Shkarko: DepositFiles | RapidShare

Një ekip hulumtuesish ka zbuluar një çelës për origjinën e njerëzimit në Tokë, dhe nisen për një udhëtim në qoshet e errëta të universit. Atje, ata duhet të luftojnë një betejë të tmerrshme për të shpëtuar të ardhmen e racës njerëzore. Mundesoi : ALFilma.Com Titroi : Tring – ALFilma.Com Shiko : NosVideo Shkarko : NosUpload

Një flotë e anijeve amerikane është e detyruar të luftojë me një Armatë me origjinë të panjohur për të zbuluar dhe penguar qëllimet e tyre shkatërruese në Tokë. Regjisori: Peter Berg Autoret: Erich Hoeber, Jon Hoeber Aktoret: Brooklyn Decker, Liam Neeson dhe Rihanna Shiko: VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker | Uploadc (HD) | Allmyvideos Shkarko: AsFile | Rapidshare | Bitshare | Uploaded | DepositFiles | Torrent

Nje rikrijim i filmit klasik sci-fi i vitit 1951, rreth nje vizitori alien dhe robotit te tij gjigant qe vizitojne Token. Regjisori: Scott Derrickson Autoret: David Scarpa dhe Edmund H. North Aktoret:  Keanu Reeves, Jennifer Connelly dhe Kathy Bates Shiko:  VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker | Uploadc (HD) | Allmyvideos Shkarko: AsFile |  Rapidshare | Bitshare | Uploaded | Torrent

Vendosur ne te ardhmen kur Kapitol qyteti i pasanikeve zgjedhe nje djale dhe nje vajze nga provinca 12 per te luftuar deri ne vdekje drejteperdrejt per nje televizion. Katnis Everdin del vullnetare per te shpetuar motren e saj te vogel. Regjisori: Gary Ross Autori: Gary Ross Aktoret:  Jennifer Lawrence, Josh Hutcherson dhe Liam Hemsworth Shiko:  VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker | Uploadc (HD) | Allmyvideos Shkarko: AsFile |  Rapidshare | Bitshare | Uploaded | […]

Autobotet mesojne mbi nje anije te tyren te perplasur ne Hene dhe garojne kunder Deseptikoneve per te shkuar dhe mesuar sekretet e saj. Shiko 720P:  VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker | Uploadc (HD) Shkarko 720P: DepositFiles |  Rapidshare | Bitshare | Torrent

Sem Uituiki le autobotet per te nisur nje jete normale. Por kur mendja e tij mbushet me simbole kriptonite, Deseptikonet e gjurmojne dhe ai kthehet perseri ne luften e Transformers. Regjisori: Michael Bay Autoret: Ehren Kruger dhe Roberto Orci Aktoret: Shia LaBeouf, Megan Fox dhe Josh Duhamel   Shiko:  VidxDen (HD) | FileBox | Putlocker Shkarko: DepositFiles |  Rapidshare | AsFile | Torrent

Nje lufte e lashte rindizet ne Toke midis dy klaneve jashtetokesore, Autobote dhe Deseptikoneve me nje celes fitimi qe e zoteron nje adoleshent. Regjisori: Michael Bay Autori: Roberto Orci Aktoret:  Shia LaBeouf, Megan Fox dhe Josh Duhamel   Shiko:  VidxDen (HD) | Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker Shkarko: DepositFiles |  Rapidshare | AsFile | BitShare | Torrent