Filma me titra shqip

Për të ruajtur fermën e tyre, kafshët vendase shkuan per te gjetu nje rebel famekeq. Shiko: Veevr Shkarko: QueenShare | DepostiFiles

Kur Sid tenton te adoptoje tre veze dinosauri merret nga mamaja e vertet e tyre ne boten e poshtme, nderkoh qe miqte e tij mundohen ta shpetojne shiko : Veevr | PutLocker Shkarko : RapidShare | DepoSiteFiles

Pas Lucas nickle   një koloni e milingonave permbytet nga arma e tij me ujë, ai është tkurrur  poshtë madhësisë se insekteve dhe u dënua me punë të vështirë në rrënojat.   Shiko:Veevr  Shkarko: DepostiFiles

Një milingonë në vend neurotik përpiqet të thyhet nga shoqëria e tij totalitare duke u përpjekur për të fituar dashurinë e princesha që ai e do.   Shiko: Veevr  Shkarko: DepostiFiles | Queenshare

  Përrallë e misadventures Tarzan si një djalë qe nis kërkimet për identitetin e tij të vërtetë dhe kuptimin e familjes. Shiko : Veevr Shkarko : DepoSiteFiles | QueenShare

Një burrë i ngritur nga gorillat duhet të vendosë se ku ai me të vërtetë i takon, kur ai zbulon se ai është një qenie njerëzore.    Shiko: Veevr  Shkarko: Queenshare | DepostiFiles

Vazhdim i Madagascar (2005)!Tani kafshet jane arratisur nga kopeshti dhe kane shkuar ne Afrike!Aty Alex(luani) takohet me pjesen tjeter te familjes se tij po ka probleme komunikimi pasi ka kaluar shume kohe ne kopshtin zologjik! Shiko : Veevr | PutLocker | SockShare | DwnVideo | Nova Mov | NowVideo Shkarko : DepoSiteFiles | RapidShare | […]

Te Edukuar me ide ne kopshtin zologjik me asnjë ide se çfarë është në të vërtetë jeta e egër, katër kafshët nga Nju Jorku ikin nga kopshtin zoologjik, te ndihmuar nga katër penguin, dhe e gjejnë veten në Madagaskar, në mesin e një bandë lemuresh te cmendur! Shiko : Veevr Shkarko : DepoSiteFiles

“Rrufeja” MakUein një makinë gare ishte i vendosur për të fituar, do të zbuloj se jeta është gara dhe jo mbërritja… Pasi çanë vendin për të vajtur në një garë të madhe me makina për kupë në Kaliforni, MakUein mbërrin aksidentalisht në një qytet të vogël, të heshtur dhe të harruar. Shiko: Veevr Shkarko: Rapidshare | […]

Duke i lidhur me mijëra balona në shtëpinë e tij, 78-vjeçari Carl vendos për të përmbushur ëndrrën e tij përjetshëm për të parë malet e egra të Amerikës së Jugut. Russell, një eksplorues shkretëtirë 70 vjet më i ri, pa dashje bëhet një udhëtar që s’ka biletë.   Shiko : Veevr Shkarko : DepoSiteFiles | […]

Rumpelstiltskin i ben nje truk  Shrekut duke e fshire nge ekzistenca  dhe e hedh  në një afat kohor të errët alternativ ku rregullat RUMPEL jane supreme. Shiko : Veevr Shkarko : DepoSiteFiles | RapidShare