Filma me titra shqip

Pasi familja e tij rrëmbehet gjatë një udhëtimi në Spanjë, një i ri, tregtar në Wall Street, konfrontohet me disa agjentë të Cia-s për gjetjen e një valixheje misterioze, e cila do shpëtonte familjen e tij. Shiko : PutLocker Shkarko : Depositfiles | Turbobit | Freakshare  

Categories: Aksion, Thriller

Nje Shef i krimit i “dale ne pension” fillon hakmarrjen pasi lihet gjysem i vdekur me 22 plumba ne trup.Armiku i tij ? Shoku i femijerise. Shiko : Putlocker | SockShare | NovaMov | NoWVideo   Shkarko Filmin: RaPidShare | DepositFiles | Bitshare

Rregullat ne S.W.A.T jane te thjeshta: mund armikun. Aktoret: Gabriel Macht, Giancarlo Esposito dhe Kristanna Loken   Shiko Filmin: nowvideo.eu   Shkarko Filmin: Uploaded.to

Një agjent i shërbimit sekret mbahet i mbyllur në bagash të një makine duke iu ushtruar dhunë fizike dhe mendore nga terroristët për të marrë informacione rreth komplotit të tyre për Presidentin e Shteteve të Bashkuara.   Shiko: Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker | VidxDen (HD)  Shkarko: RapidShare | DepositFiles | TurboBit | RapidGator | Torrent        

Categories: Filmat e vjeter, Krim, Thriller

Kaluan 10 vjet dhe Sidney Prescott, ku te gjitha gjerat ne jeten e saj u normalizuan, ajo pati nje vizite nga “Vrasesi Fantazem”. Aktoret: Neve Campbell, Courteney Cox dhe David Arquette   Shiko Filmin: nowvideo.eu  Shkarko Filmin:Uploaded.to  

Historia e një vrasëseje, histoira e një njeriu, i vetmi njeri i cili mund ta zbulojë të vërtetën.   Shiko: Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker | VidxDen (HD)  Shkarko: RapidShare | DepositFiles | TurboBit |  Uploaded | Torrent          

Agjenti Frank Moouses ka lënë detyrën aktive dhe tani bën një jetë të qetë – shumë do të thoshin të mërzitshme .Qetësia e tij prishet kur ai zbulon se sa ai aq dhe kolegët e tjerë të vjetër, janë kthyer në shënjestra ekzekutuesish. Pra, këta agjentë në pension tanimë janë të detyruar të shpalosin aftësitë. […]

Director: Diederik Van Rooijen Writers: Marnie Blok (scenario), Diederik Van Rooijen  Stars:  Barry Atsma, Susan Visser and Darío Levy    Shiko: Veevr | Putlocker | NowVideo | Movreel  Shkarko: RapidShare   | Torrent      

Categories: Filmat e vjeter, Thriller

Historia përqëndrohet rreth një grupi të huajsh që kanë ngecur në një shtëpi të rrënuar në të cilën një ndodhi e tmerrshme u shfaq para 100 vjetësh.   Shiko: Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker | VidxDen (HD) Shkarko: Uploaded | BitShare  | RapidGator       

Një maniak vret adoleshentet pasi ata refuzojnë  të ndjekin zinxhirin e email-ve!  Shiko ne: Nosvideo , Nowvideo , Novamov , Ginbig , Allmyvideos  Putlocker , Sockshare , Vidbull Shkarko nga: Nosupload , Rapidshare , Uploadc , Filecloud

Historia e dy burrave qe udheheqin nje revolte ne dy kampe te ndryshme brenda burgut dhe historia e rojes se burgut i cili perfshihet mes tyre duke u shtirur si i burgosur ne perpjekje te deshperuara per te dale i gjalle.   Shiko : Veevr | NosVideo   Shkarko :   NosUpload

Nje avokat i ri udheton per ne nje fshat te larget, ku ai zbulon shpirt hakmarres e nje gruaje. Aktoret: Daniel Radcliffe, Janet McTeer dhe Ciaran Hinds   Shiko Filmin: nowvideo.eu Shkarko Filmin: Uploaded.to