Filma me titra shqip

Nje person i dhene shume pas punes gjen nje telekomande universale e cila e lejon ate te kaloje perpara dhe te ndaloje ne pjese te vecanta te jetes se tij. Komplikimet fillojne kur telekomanda nuk i bindet zgjedhjeve te tij.

Regjisori: Frank Coraci

Autoret: Steve Koren, Mark O’Keefe

Aktoret:  Adam Sandler, Kate Beckinsale dhe Christopher

Shkarko & Shiko FIlmin: 

—-> Kliko Ketu

Leave a Reply