Filma me titra shqip

Nje trashegimtare qe eshte mbyllur brenda nderteses se saj ne apartament per gati dy dekada eshte e detyruar te perballet me friken e saj pasi nje nga fqinjet e saj eshte vrare dhe nje detektiv vjen per te filluar hetimin.

Aktoret: Selma Blair, Amy Smart dhe Jason Lee

 

Shiko: NowVideo

Shkarko: Uploaded

Leave a Reply