Filma me titra shqip

Një pension elitës Black Ops komando nis një luftë kundër një njeriu të vetëm një grupi të kriminelëve Jugut amerikan të cilët kanë rrëmbyer vajzën e tij për t’i bërë shantazh atë në fillimin e një revolucion dhe marrjen e një prapa në mërgim diktatorin në pushtet.

 

 

 Shiko : Putlocker | NovaMov

 Shkarko : Torrent | Rapidshare | Depositfiles | 4Shared

Leave a Reply