Filma me titra shqip

Një film aksion nga kinemaja Koreano-Jugore, në qendër të filmit është mashtrimi nëpërmjet bukurisë femërore dhe implikimi i një agjenti kredish në botën e mafies aziatike, një film aksion që do tu mbajë pezull me historinë e tij.

Vlersimi: 6.5/10

Shkarko & Shiko FIlmin:

—-> Kliko Ketu

Categories: Aksion, Filmat e vjeter

Leave a Reply