Filma me titra shqip

Vendosur ne getot e Parisit ne 2010 nje polic i fshehete dhe nje ish kriminel perpiqen per tu infiltruar ne bande, ne menyre qe te neutralizojne nje bombe.

Aktoret: Cyril Raffaelli, David Belle dhe Tony D’Amario

 Shiko: NowVideo

Shkarko: Uploaded

3 Responses so far.

  1. lol says:

    spo muj me downloadu

  2. shpeta says:

    pershendetje shum web faqe e fort suksese por jam mundu me downlodu nje film por nuk mka bo se qfar esht nuk e di ju falemenderit

Leave a Reply