Filma me titra shqip

Ambulanca e Maksit po pengohet nga nje bande e vogel e cila ka nje shok te plagosur lehte.Maksi rruges duke shkuar tek nje grua qe po lindte godet nje djale ne menyre qe ti hapnin rrugen.djali vdes ne spital ndersa ne dhomen ngjitur nena dhe femija mbijetojne.A eshte Maksi nje hero apo vrases?


Shiko:Veevr | Vkontakte | Divxden

Shkarko: Shkarko direkt | Jumbofiles | Rarfile | Rapidshare

Zhanri: Thriller

Faleminderit 🙂
Categories: Filmat e vjeter, Thriller

Leave a Reply