Filma me titra shqip

Vinke dhe Verstuift janë detektivë të departamentit të policisë Antuerp. Këtë herë ata duhet të merren më qeshtjen e një organizate Shqiptare dhe disa probleme që kishin me policine.

IMDB:  6.2/10

Shiko filmin: Putlocker | Sockshare | Nosvideo

SHkarko filmin: Rapidshare | Filefactory | Uploaded

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim

Leave a Reply