Filma me titra shqip

  Nje njeri eshte ne kerkim te hakmarrjes pas nje ngjarje qe i ndryshon jeten duke i                      shkaterruar familjen. Pas vitesh pergatitjeje ai kerkon drejtesi.

Aktoret: Miu Tse dhe Li Yuan

              Shiko: NowVideo
              Shkarko: Uploaded.to
Categories: Aksion, Filmat e vjeter

Leave a Reply