Filma me titra shqip

Brian O’Korner eshte ne lufte me ligjin pasi e lejoi liderin e grupit kriminalistik te arratisej. Per te shmangur pasojat ai duhet te punoje me nje koleg te vjeter dhe te ndihmoje policine te arrestojne nje shperndares droge.

Shiko:  VidxDen (HD) | Uploadc (HD) | FileBox | Allmyvideos | Putlocker 

Shkarko: DepositFiles | RapidshareShare-Online

Leave a Reply