Filma me titra shqip

Brian O’Conner, tani nje nenpunes i FBI ne Los Angeles, bashkepunon me Dominic Toretto per te kapur nje importues heroine, duke u infiltruar.

Regjisori: Justin Lin


Aktoret: Vin Diesel, Paul Walker and Michelle Rodriguez
Autoret: Chris Morgan dhe Gary Scott Thompson

 

Shiko:  VidxDen (HD) | Uploadc (HD) | FileBox | Allmyvideos | Putlocker

Shkarko: FileFactory | Rapidshare | Uploaded | AsFile | Share-Online

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim

5 Responses so far.

  1. Anonymous says:

    pse nuk hapet filmi

  2. rrema says:

    nk japin filmin japin vetem trailerat mos shkoni kot ke kjo fq

Leave a Reply