Filma me titra shqip

Domenik dhe grupi i tij e gjejne veten edhe nje here kunder ligjit duke u munduar ti shpetojne nje shperndaresi droge te pameshirshem dhe nje oficeri policie kokeforte.

Regjisori: Justin Lin

 

  Shiko: PutlockerSockshare

Shkarko: Rapidshare | Uploaded

Leave a Reply