Filma me titra shqip

Nje hakmarres i cili eshte shperndares droge pasi policet i vrasin bosin e tij, ai ve ne shenjester dhe terrorizon te gjithe njesine e policise dhe familjet e tyre.

Aktoret: John Abraham, Genelia D’Souza dhe Raj Babbar

 

Shiko : Nowvideo

Shkarko: Rapidshare | Uploaded

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim

Leave a Reply