Filma me titra shqip

Biri i nje oficeri te vrare te NYPD bashkohet me forcat, ku behet bashke me ish partnerin e te atit dhe nje ekip policesh mashtures.

 

Shiko Filmin: NowVideo

 

Shkarko Filmin: Nowdownload.eu

 

Shikim te Kendshem

Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter, Krim

Leave a Reply