Filma me titra shqip

Grupi elitë komando G.I. Joe (Global Integrated Joint Operating Entity), i udhëhequr nga Duke është i njohur nga të gjithë për luftën kundër organizatës terroriste famëkeqe, Cobra që udhëhiqet nga një skocez, trafikant armësh, dhe kërcënon të shkatërrojë botën.

 

Shiko: Putlocker

 Shkarko: TurboBit | Freakshare

7 Responses so far.

  1. GDE says:

    edhe per tu pare nuk haper putlocker

  2. Dardo says:

    Anjeri link nuk ben per shkarkim te filmit a kini mundesi te beni nje link te ri per shkarkim flm per mirekuptim

Leave a Reply