Filma me titra shqip

Një kriminel karriere (Mel Gibson) kapet nga autoritetet meksikane dhe vendoset në një burg të ashpër, ku ai mëson të mbijetojë me ndihmën e një djali 9-vjeçar.

Vlersimi: 7.5/10 – Trailer
 Shiko: Veevr | Putlocker | OVFile | NewVideo | Vimeo
Shkarko: RapidShare | TurboBIT | JumboFiles

Torrent


Faleminderit 🙂
Categories: Aksion, Drame, Filmat e vjeter

Leave a Reply