Filma me titra shqip

Kur një gjeneral romak tradhëtohet dhe familja e tij vritet nga
djali i korruptuar i një perandori, ai shkon në Romë si një gladiator për hakmarrje.

Shiko Full HD:  Uploadc (HD) | FileBox | Putlocker

Shkarko Full HD:  DepositFiles |  Rapidshare | FileFactory | Torrent

 

One Response so far.

Leave a Reply