Filma me titra shqip

Kur motra e saj zhduket, Jill është i bindur se vrasësi serial që e rrëmbeu ate dy vjet më parë është kthyer, dhe ajo vendos për perseri të përballet me rrëmbyesin e saj.
Vlersimi: 5.6/10 – Trailer
Shiko: Veevr | Putlocker | OVFile | NewVideo | Vimeo
                                       Shkarko: RapidShare | JumboFiles

TorrentZhanri:Drame, Thriller
Faleminderit 🙂

Leave a Reply