Filma me titra shqip

Agjenti special Hamilton shkon ne nje mision sekret, dhe bashkohet me nje organizate mafioze qe u transporton arme terroristeve.

Shiko:NewVideo

Shkarko: RapidShare | TurboBITTorrent

2 Responses so far.

  1. al says:

    mos ja fusni kot me keto linke qe keni vene, nejse gjithmone fillimi eshte i veshtire, shpresoj qe te beni pune me te mire ne te ardhmen, urime per faqen premton shume

Leave a Reply