Filma me titra shqip

[jwplayer mediaid=”1408″]

Një 8-vjeçar, i cili është harruar aksidentalisht në shtëpi, ndërsa familja e tij fluturon në Francë për Krishtlindje, ka për të mbrojtur shtëpinë e tij kundër vjedhësve idiota…

 

4 Responses so far.

  1. ju lutem si ta shkarkoj home alone se nuk po mundem says:

    ju falenderoj shume per ndihmen pa ju bezdisur nese eshte e mundur Home Alone 2dhe 3 linket per shkarkim
    ju pergezoj si staf.

  2. ju lutem si ta shkarkoj home alone se nuk po mundem says:

    faliminderit

Leave a Reply