Filma me titra shqip

Vite pasi nje virus shkaterroi qyteterimin dhe pjesen tjeter i ktheyu ne monstra,i vetmi i mbijetuar i New Yourk mundohet deshperimisht te gjeje nje kure!

 

Shiko: Putlocker | Sockshare | NosVideo

 Shkarko: Nosupload | Rapidshare

2 Responses so far.

  1. aldi says:

    ma i miri

Leave a Reply