Filma me titra shqip

Gjate epokes se akullit , nje mamuth , nje pertac dhe nje vigan gjejne nje foshnje njerezore, dhe ata perpiqen qe ta rikthejne ate ne familjen e tij.

Vlersimi: 7.5/10

 

Shiko: Putlocker | NewVideo 

Shkarko: RapidShare | JumboFiles | Torrent

 


Leave a Reply