Filma me titra shqip

Manny, Sid dhe Diego Zbuluan se epokes se akullnajave po i vjen fundi, ata bashkohen te gjithe per nje udhetim ne nje toke me te larte, Ne udhetim ato zbulojne se Manny, nuk eshte Mamuthi i fundit i rraces se tij.

Shiko: Veevr Putlocker | NewVideo

Shkarko: RapidShare | TurboBIT | JumboFiles | Torrent

 

 

2 Responses so far.

  1. Filmafullhd says:

    E kam thene edhe lart nqs e lexon, qe linqet e filmave do te rregullohen sot. Po punojme qe ato te rikthehen serish.

    Faleminderit

  2. DORI says:

    ASNJE NGA LINKET E FILMAVE NUK U PUNOJN :S

Leave a Reply